Brotnjo startalo s pobjedom

U proljetni dio prvenstva nogometaši Brotnja su startali pobjedom. U današnjem susretu protiv Kupresa na Barama Čitlučani su slavili s uvjerljivih 3:0. Da će ovo biti dobra utakmica za Brotnjo najavio je Boris Peha u 7. minuti. Gosti su uzvratili preko Jusufspahića, no njegov dobar udarac vratar Džida uspijeva izbaciti preko grede. Unatoč prilikama s obje strane, mreže su do kraja poluvremena mirovale. Drugi pogodak Brotnja stigao je u 68. minuti kada iz slobodnog udarca pogađa Stipe Bevanda. Samo dvije minute nakon toga pobjedu Brotnja potvrđuje Badalić.

HNK Brotnjo-Čitluk: Džida, I. Puljić, Pavlović (od 82. J. Brajković), Miličević, T. Puljić, Pehar (od 76. Soldo), A. Brajković, Šimović (od 58. Bevanda), Badalić, Vlaho, Šarac.