Brotnjo svladalo Grude

Brotnjo je u 11. kolu Druge lige FBiH – skupina Jug na domaćem terenu pobijedilo Grude 2:1.

U prvih 45. minuta nije bilo pogodaka, no strijelci su bili efikasniji u nastavku. Ivan Ferenc prvi je, početkom drugog poluvremena, zatresao mrežu Gruda. Domaćoj momčadi pogodak je bio nagrada za konkretniju igru, ali gosti su preko Ančića ubrzo stigli do izjednačenja.

Nakon primljenog pogotka Brotnjo je zaigralo još ofenzivnije, a pobjedu momčadi Vladimira Vasilja donio je Marino Sabljić.

Momčad Brotnja na današnjoj utakmici 11. kola Druge lige FBiH – skupina Jug bodrila je skupina navijača. Domaći navijači tijekom cijele utakmice davali su sa tribine podršku momčadi Brotnja, a nakon završetka utakmice nogometaši Brotnja pozdravili su navijače i zahvalili im se na podršci.