CRO OPEN 2012: Tri zlata i tri srebra za karatiste Brotnja

U subotu i nedjelju je u Rijeci održan CRO OPEN 2012, otvoreno prvenstvo Hrvatske u karateu, na kojemu je u sportskom centru Zamet nastupilo 1340 natjecatelja iz 15 zemalja. Natjecatelji KK Brotnjo ostvarili su izniman uspjeh osvojivši šest medalja, tri zlatne i tri srebrne.

Zlatne medalje osvojili su: Anamarija Tomić, Jelena Pehar i Barbara Krasić, dok su srebrne medalje osvojili su: Deni Šarac, Katarina Sušac i Vilma Krasić. Petra Grgić imala je dobar nastup ali je poražena od prvakinje Hrvatske, Riječanke Marine Barac te je ovaj put ostala bez medalje.

Iznimno smo zadovoljni nastupom naših natjecatelja. Šest osvojenih medalja na ovako jakom turniru nadmašuje naše najoptimističnije prognoze, navodi se u priopćenju KK Brotnjo.