Čudesna forma: Dodig i Krajicek nastavljaju s pobjedama!

Nakon osvajanja Roland-Garrosa, a zatim i titule u Queensu, Ivan Dodig i Austin Krajicek i dalje ne namjeravaju stati. Danas su odigrali prvi meč u Eastborneu te upisali novu pobjedu.

Hrvatsko-američka kombinacija slavila je protiv argentinskog para Francisco Cerundolo/Tomas Martin Etcheverry u dva seta. Bilo je 7:5, 6:2 nakon jednog sata i devet minuta igre.

U prvom setu napravili su jedan break, kod rezultata 5:5, a zatim i lakoćom iskoristili prvu set loptu. Dva oduzeta servisa u drugom bila su i više nego dovoljna za novu pobjedu.

Dodig i Krajicek tako su upisali čak 11. pobjedu zaredom, a do 12. će pokušati doći protiv Liama Broadyja i Jonnyja O’Mare, Britanaca koji su dobili pozivnicu.

WTA Eastbourne, 1. kolo:
Ivan Dodig/Austin Krajicek – Francisco Cerundolo/Tomas Martin Etcheverry 7:5, 6:2