Derbi između Brotnja i Starog Grada završio remijem

U derbiju četvrtog kola Premijer futsal lige BiH odigranom večeras u Čitluku MNK Brotnjo i FC Mostar SG Staklorad odigrali su 2:2.

Obje momčadi odigrale su izvrsnu utakmicu i počastile mnogobrojne gledatelje pravom malonogometnom poslasticom u kojoj je prvo poluvrijeme pripalo Brotnju, dok se aktualni prvak spasio od poraza u posljednjih desetak minuta derbija.

Već u 4. minuti Brotnjo je došlo do prednosti pogotkom Ivana Markovića, a odličnu igru domaće momčadi u 10. minuti pogotkom za 2:0 potvrdio je Marko Grgić. Nakon dva postignuta pogotka Brotnjo je nastavilo igrati dobro, ali u posljednjih desetak minuta utakmice aktualni prvak je znatno popravio svoju igru i došao do izjednačenja.

U 30. minuti utakmice Nermin Kahvedžić je postigao pogodak za 2:1 a dvije minute prije kraja Vladan Vesić je poravnao na konačnih 2:2.

Na početku utakmice i na poluvremenu, svojim nastupom mnogobrojne gledatelje zabavljale su Mažoretkinje općine Čitluk.

MNK Brotnjo: Ivanković, Pantić, Granić, Marković, Grgić, Pehar, Bošnjak, Šimić, Ćavar, Prusina, Gagro, Medić, Odak, D. Ivanković.

FC Mostar SG Staklorad: Galić, Pavlović, Hrkać, De Souza, Vesić, Mušanović, Rakić, Džemić, Kahvedžić, Jelić, Gosto.