MNK Brotnjo će i u sljedećoj sezoni igrati Premijer futsal ligu BiH

MNK Brotnjo sinoć je u Doboju potvrdio premijerligaški status i za sljedeću sezonu pobijedivši FK Doboj 5:2. Nakon pobjede u Čitluku, Brotnjo je pobijedilo svog protivnika u borbi za ostanak i na gostovanju te je s 2:0 zaključilo play out seriju.

Gostovanje u Doboj nije počelo najbolje za MNK Brotnjo. U prvom poluvremenu igrači Doboja postigli su tri pogotka, no jedan u vlastitu mrežu, pa je prvih dvadeset minuta utakmice završilo rezultatom 2:1, nakon čega je Brotnjo odigralo odlično drugo poluvrijeme.

Pogotke za Brotnjo u nastavku su postigli Dario Penava, Darko Raguž, Darko Ivanković i Marko Vučić na radost svih članova kluba i broćanske publike koja će i sljedeće sezone moći uživati u vrhunskom futsalu.