Dobar nastup Zupca protiv Bogdanovića

Indiana Pacersi upisali su treći poraz u nizu izgubivši kod Los Angeles Clippersa 115:109 i tako su propustili priliku i matematički osigurati doigravanje.

Bojan Bogdanović na jednoj i Ivica Zubac na drugoj strani odigrali su dobru utakmicu, Bogdanović je na kraju bio uspješniji pojedinačno, ali je Zubac proslavio pobjedu.

Dva proklizavanja Bogdanovića u završnici olakšala su posao Clippersima. Prvo je u obrani ispao iz igre nakon čega je Patrick Beverly položio za plus pet, a onda je i na drugoj strani u prodoru Bogdanović ponovno proklizao i domaćin je upisao pobjedu.

Bojan je za 36 minuta ubacio 19 poena (4/8 za dva, 2/4 za tri, 5/7 slobodna) uz pet skokova i dvije asistencije, 19 poena, osam skokova i sedam asistencija dodao je Tyreke Evans, a 13 poena, 16 skokova i šest asistencija Domantas Sabonis.

Kod Clippersa Danilo Gallinari ubacio je 24 poena, Montrezl Harrell 20 poena uz 12 skokova, a Zubac za 19 minuta 12 poena (4/6 za dva, 4/4 slobodna) uz devet skokova.