Dodig i Melo projurili u osminu finala turnira u Miamiju

Nakon tri vezana poraza Ivan Dodig i Marcelo Melo upisali su pobjedu u prvom kolu turnira u Miamiju i to protiv dosta nezgodnih protivnika bez ikakvih problema.

Igrali su protiv Sandera Gillea i Jorana Vliegena te su stigli do pobjede za svega sat vremena i pet minuta.

Gille i Vliegen su krenuli bolje u meč te su poveli s 4:2, ali nakon toga su potpuno pali. Do kraja meča uhvatili su tek jedan gem i to kod 3:0 u drugom setu.

Dodig i Melo su jako dobro koristili prilike koje su se ukazale, imali su šest break lopti i iskoristili njih četiri.

U drugom kolu igrat će protiv dobre talijanske kombinacije Simone Bolelli/Fabio Fognini s kojima su se susreli četiri puta i izgubili zadnja tri meča.

Miami, parovi, prvo kolo:
Ivan Dodig/Marcelo Melo (Hrvatska/Brazil) – Sander Gille/Joran Vliegen (Belgija/Belgija) 6:4, 6:1