Donji Hamzići i Krehin Gradac finalisti MNL MZ općine Čitluk „Brotnjo 2021

Pred punim gledalištem Sportskog centra Jakerovac u Krehin Gracu sinoć su odigrani polufinalni susreti MNL MZ općine Čitluk „Brotnjo 2021“. Nakon atraktivnih i uzbudljivih utakmica, plasman u finale izborile su momčadi mjesnih zajednica Donji Hamzići i Krehin Gradac.

Donji Hamzići u polufinalu su rezultatom 3:2 pobijedili Gornje Ograđenike. Polufinalna utakmica između ove dvije momčadi opravdala je sva očekivanja, a prevaga na stranu Donjih Hamzića u sinoćnjem susretu bili su iskusniji igrači, posebno Darko Ivanković koji je za svoju momčad postigao dva pogotka.

U drugom polufinalnom susretu snage su odmjerili Međugorje i Krehin Gradac. Prvo poluvrijeme ogleda dviju najtrofejnijih momčadi broćanske lige završilo je bez pogodaka, ali uz mnoštvo uzbuđenja. Krehin Gradac je u nastavku pokazao više od svojih rivala i zasluženo slavio 5:2.

Polufinale MNL MZ općine Čitluk „Brotnjo 2021“

Gornji Ograđenici – Donji Hamzići 2:3 (1:2)
0:1 Darko Ivanković 4′, 1:1 Marko Džida 10′, 1:2 Robert Ševo 11′, 1:3 Darko Ivanković 22′, 2:3 Ivan Gagro 37′.

Međugorje – Krehin Gradac 2:5 (0:0)
0:1 Silvio Dujmović 21′, 0:2 Blago Planinić 26′, 1:2 Ante Čilić 36′, 1:3 Matej Pehar (P) 37′, 2:3 Tomo Kozina 38′, 2:4 Anton Pehar 38′, 2:5 Matej Pehar (Z) 40′.

Poraženi iz polufinalnih susreta na Jakerovcu će u nedjelju, 8. kolovoza, s početkom u 21 sat odigrati utakmicu za treće mjesto.

Nakon utakmice za treće mjesto revijalnu utakmicu odigrat će polaznici Škole nogometa HNK Brotnjo, dok će u 22,30 sati započeti finale između Donjih Hamzića i Krehin Graca.

MZ Krehin Gradac na polufinalnoj večeri organizirala je tombolu s bogatim nagradnim fondom, a isto će biti i na finalnoj večeri.