Dragićina i Gornji Ograđenici oduševili publiku; Vinko Prusina ponovno pogodio izravno iz kornera

Malonogometaši iz Dragićine i Gornjih Ograđenika sinoć su na Ćorkovu Docu oduševili publiku svojim izvedbama. Obje navedene momčadi u 3. kolu Malonogometne lige MZ općine Čitluk pobijedile su svoje protivnike s uvjerljivih 5:0, a publika u Međugorju mogla je uživati u atraktivnim potezima i još atraktivnijim golovima.

U prvoj utakmici večeri Dragićina je nadigrala Potpolje s visokih 5:0. Igrači Dragićine sinoć su bili jako raspoloženi za igru, no posebice se isticao Vinko Prusina. Vinko je Potpolju postigao četiri pogotka, a njegov pogodak u posljednjoj minuti utakmice bio je posebno atraktivan. Naime, Vinko je konačni rezultat utakmice postavio pogodivši mrežu Potpolja izravno iz kornera.

Budući da je pogodak na isti način postigao i prošle godine protiv Čerina u uzbudljivoj utakmici koja je završila 7:7, u kojoj je i tada Vinko iz kornera postavio konačni rezultat, čini se kako je pogodak iz kornera Vinkova specijalnost.

Gornji Ograđenici u utakmici koja je uslijedila nakon utakmice Dragićina-Potpolje pobijedili su Međugorje također 5:0. Igrači Gornjih Ograđenika u prvom su poluvremenu postigli dva pogotka, a utakmicu su zaključili s tri pogotka u posljednje četiri minute utakmice protiv momčadi Međugorja.

Uvjerljivim pobjedama Dragićina i Gornji Ograđenici na najbolji način su najavili međusobni ogled koji će se odigrati u 4. kolu.

MNL MZ općine Čitluk – 3. kolo skupina „C”

Dragićina – Potpolje 5:0 (3:0)

1:0 Darko Ostojić 2′, 2:0 Vinko Prusina 9′, 3:0 Vinko Prusina 18′, 4:0 Vinko Prusina 29′, 5:0 Vinko Prusina 40′.

Međugorje – Gornji Ograđenici 0:5 (0:2)

0:1 Danijel Totić 9′, 0:2 Nino Džida 12′, 0:3 Danijel Totić 37′, 0:4 Antonio Milićević 38′, 0:5 Žarko Mišić 39′.