Utakmice 3. kola skupine „A” Malonogometne lige MZ općine Čitluk „Brotnjo 2014.” trebale su se odigrati u ponedjeljak, no zbog loših vremenskih uvjeta utakmice su u ponedjeljak odgođene i odigrane sinoć. Dakle, umjesto na otvaranju 3. kola utakmice skupine „A” odigrane su na samom kraj kola.

Šest momčadi iz skupine „A” ponudilo je publici u Krehin Gracu tri zanimljive utakmice, od kojih je jedna završila podjelom bodova a preostale dvije slavljima Čitluk Sela i Služnja, i to nakon preokreta.

Čitluk Selo je do pobijede došlo nakon što je uspjelo protiv momčadi Paoča/Vidovići nadoknaditi minimalan zaostatak iz prvog poluvremena, a preokret Služnja u posljednjoj utakmici večeri bio je mnogo zahtjevniji.

Naime, Služanj je u prvih petnaestak minuta utakmice primio tri gola, ali i nakon tako lošeg otvaranja utakmice igrači Služnja su smogli snage i kreirali rijetko viđen rezultatski preokret. Kraj prvog i drugo poluvrijeme malonogometaši iz Služnja odigrali su odlično i na kraju slavili 6:4.

Ogled između Čitluk Grada i Donjih Hamzića završio je neodlučeno 2:2.

MNL MZ općine Čitluk 3. kolo skupine „A”

Čitluk Selo – Paoča/Vidovići 2:1 (0:1)

0:1 Davor Doko 3′, 1:1 Marko Pervan 21′, 2:1 Josip Pervan 24′.

Čitluk Grad – Donji Hamzići 2:2 (0:1)

0:1 Mario Šimović 15′, 1:1 Drago Milićević 28′, 1:2 Pero Radišić 36′, 2:2 Drago Milićević 37′.

Služanj – Tepčići 6:4 (1:3)

0:1 Goran Jurko 5′, 0:2 Darko Miloš 6′, 0:3 Darko Miloš 12′, 1:3 Danijel Bradvica 16′, 2:3 Petar Marković 26′, 3:3 Toni Turudić 28′, 4:3 Danijel Bradvica 33′, 5:3 Toni Turudić 39′, 5:4 Mario Raspudić 39′, 6:4 Danijel Bradvica 40′.