Ekipa Comunicarea priredila je veliko iznenađenje u 9. kolu Prve malonogometne lige FBiH. U dvorani na Bijelom Brijegu Comunicare je s uvjerljivih 6:1 pobijedio Brotnjo iz Čitluka jedinu dosad neporaženu momčad u prvenstvu.

Čitlučani su idealno otvorili susret i poveli već u 4. minuti golom Marina Šunjića. Na početku susreta domaćina je spašavao odlični vratar Skuhan, koji je zaustavio udarce Šunjića, Pantića i Bevande.

U 10. minuti iz prve prave prigode Comunicare je poravnao rezultat. Goluža se oslobodio svog čuvara i šutirao, vratar Galić odbio loptu do Josipa Boškovića kojemu nije bilo teško ubaciti loptu u mrežu. Dvije minute kasnije isti igrač je na asistenciju Kozarića doveo domaću ekipu u vodstvo.

Do kraja prvog dijela Brotnjo je pokušao doći do izjednačenja, ali je udarce Čilića i Bevanda uspio zaustaviti bh. reprezentativac Haris Skuhan.

Goluža je u četvrtoj minuti nastavka izašao sam pred vratara Galića, koji je pravodobnom intervencijom spasio svoja vrata. Minutu kasnije dvije fantastične reakcije domaćeg vratara. Skuhan je u istoj akciji zaustavio pokušaje Šunjića i Marića. Bh. reprezentativac Šunjić je pokušao i u 26. minuti, ali je Skuhan ponovno na visini zadatka.

U 28. minuti Badalić je prošao obranu gostiju i asistirao za Boškovića, a ovaj majstorski pogodio za 3:1 prednost Comunicarea. Večeras izuzetno raspoloženi Skuhan istaknuo se i u 30. minuti, kada zaustavlja udarac Pantića.

Nije ovo bila večeras kapetana gostiju Tomislava Bevanda. Jedan od najboljih bh. malonogometaša u 34. minuti gubi loptu u duelu sa Boškovićem. Mladi igrač Comunicarea krenuo je sam prema vratima i rutinski pospremio loptu u nebranjeni dio gola gostiju.

Posljednjih sedam minuta Brotnjo je zaigralo sa igračem-vratarom, ali se nije uspjelo vratiti u susret. Štoviše, još su dvije lopte završile u njihovoj mreži. Skuhan je u 36. minuti obranio udarac Bevanda i zatim iz svog peterca pogodio prazan gol, a u posljednjim trenucima udarcem sa 10 metara Dražen Zadro je postavio konačni rezultat susreta Comunicare – Brotnjo 6:1.