Nogometaši Brotnja odigrali su i treću pripremnu utakmicu za nadolazeću sezonu a nakon Zrinjskog i Rudara iz Prijedora Čitlučani su danas ponovno odmjerili snage s bh. premijerligašem. U utakmici igranoj na čitlučkim Barama sarajevski Olimpic je slavio s 2:0, a oba pogotka na utakmici postigao je mladi napadač Irhan Smajić.

Gosti su već na samom otvaranju utakmice iskoristili lošu reakciju obrane Brotnja i preko Smajića u 6. minuti poveli 1:0. Isti igrač bio je strijelac i u 35. minuti za konačnih 2:0. U prve dvije pripremne utakmice protiv momčadi iz elitnog razreda bh. nogometa Brotnjo nije uspjelo postići pogodak, a „post” nogometaša Brotnja se nastavio i u utakmici s Olimpicom.

Odličnu priliku za postizanje pogotka i smanjenje zaostatka propustio je Boris Pehar čiji udarac s bijele točke brani vratar Olimpica, nakon što je Pavlović u 41. minuti izborio jedanaesterac.

Brotnjo je danas istrčalo u sastavu Šego, D. Miličević, Brajković, Miličević, Miletić, K. Vasilj, Rozić, Pavlović, Miloš, Skoko, Pehar, a u igru su u drugom poluvremenu ušli i Bevanda, Mustapić, Ilić, Ostojić i Vlaho. Budući da se Brotnjo opredijelilo sljedeću sezonu igrati s mladim snagama iskusniji igrači kao što su Stanislav Vasilj, Deni Vlaho i Goran Badalić nisu konkurirali za sastav.