U okviru 15. kola Druge nogometne lige-jug NSFBiH nogometaši Brotnja nevjerojatnim su preokretom došli do nove pobjede. Gosti iz Stoca prvih 45 minuta odigrali su odlično i sasvim zasluženo vodili s visokih 1:4. No, igračima Stoca to nije bilo dovoljno za pobjedu, čak ni za jedan bod iz ove utakmice jer su na kraju poraženi 6:4.

Već u 9. minuti nogometaši Stoca pokazali su kako na stadion Bare nisu došli s izvješenom bijelom zastavom. U gužvi pred domaćim vratima najbolje se snašao Babić koji pogađa mrežu Džide i dovodi Stolac u vodstvo. Samo nekoliko minuta kasnije je zaprijetio i Raguž ali njegov udarac odlazi preko gola.

Dominaciju gostiju u 23. minuti prekinuo je napadač Brotnja Stanislav Vasilj, koji izlazi sam pred vratara Mulaća i bez većih problema poravnava na 1:1. Nakon Vasilja Mulaću je zaprijetio i Pehar ali njegov udarac iz blizine glavom vratar gostiju uspijeva izbaciti preko grede.

U 32. Markić koristi dobro ubacivanje s desne strane i ponovno dovodi Stolac u vodstvo. Samo četiri minute kasnije Raguž koristi grešku obrane Brotnja i lijepo upošljava Boškaila koji pogađa za 1:3. Šokovima za nogometaše Brotnja tu nije bio kraj jer je do kraja poluvremena, nakon jednog prekida, na nabačenu loptu najviše skočio Bošković i pogodio mrežu Džide.

Nakon što su prvo poluvrijeme odigrali katastrofalno loše domaći nogometaši su se u nastavku predstavili u sasvim drugom svijetlu. Od samog početka drugog poluvremena igrači Brotnja odlučno su krenuli ne bi li smanjili zaostatak. Prvo je vratar Stoca paradom zaustavio Vasiljev šut iz slobodnog udarca, nakon čega se lopta odbila od gredu i „zapela” na gol liniji. Iz daljine je zaprijetio i Rozić ali i njegov udarac brani Mulać.

Deset minuta nastavka gosti su nekako uspijevali obraniti a tada je Vasilj u slalomu prošao više od pola obrane Stoca i na gol liniji pronašao Pehara koji pogađa za 2:4, ali tu Brotnjo nije stalo. Za poravnanje rezultata pobrinuo se Vlaho, koji prvo u 58. minuti krade loptu obrani Stoca i pogađa za 3:4. Isti igrač bio je siguran izvođač i najstrože kazne nakon što je sudac Jurilj svirao penal zbog igranja rukom u šesnestercu igrača Stoca.

Od 60. minute Stolac je igrao s igračem manje jer je crveni karton zaradio, u prvom poluvremenu raspoloženi, Raguž. Izrazita dominacija domaćih igrača nakon isključenja Raguža bila je još izraženija pa se praktično igralo samo na jedan gol, onaj Stoca.

U ovakvoj igri odlično se snašao Badalić koji se pokazao kao džoker s klupe. Ubrzo nakon što je ušao u igru Badalić je Brotnjo doveo u vodstvo 5:4 a osam minuta prije kraja susreta Badalić je postigao svoj drugi pogodak i postavio konačnih 6:4.