Ivan Dodig i Austin Krajicek krenuli uvjerljivom pobjedom na završnom turniru

anas je krenuo završni turnir tenisača u Torinu, a čast da ga otvore imali su Ivan Dodig i Austin Krajicek koji su u konkurenciji muških parova u prvom kolu u svojoj skupini lakoćom nadigrali Maxima Gonzaleza i Andresa Moltenija.

Hrvatsko-američka kombinacija izdominirala je susretom i slavila je u dva seta za samo sat i 19 minuta igre.

Argentinci su tijekom meča imali pet break lopti, ali niti jednu nisu iskoristili, a s druge strane suočili su se sa šest break lopti i tri puta su izgubili svoj servis.

Dodig i Krajicek otvorili su meč breakom, ali odmah u drugom setu suočili su se s tri vezane break lopte iz čega su se uspjeli izvući. Imali su Gonzalez i Molteni 30:40 na servisu Dodiga i Krajiceka za set, ali i ta je prilika ostala neiskorištena te su favoriti stigli do prvog seta sa 6:4.

U drugom setu slična priča samo što ovaj put Gonzalez i Molteni nisu imali niti jednu break loptu.

Ponovno su Dodig i Krajicek stigli do breaka u prvom setu, uspjeli su napraviti još jedan u sedmom gemu te mirno privesti meč kraju.

U drugom kolu igrat će protiv Santiaga Gonzaleza i Edouarda Roger Vasselina.