Ivan Niko Prusina među favoritima za odlazak na Europsko prvenstvo

Proteklog vikenda u Poreču je održan Eurocup Istria 2021, izborni turnir za odlazak na Europsko prvenstvo u karateu. U konkurenciji više od 600 natjecatelja iz šest država, natjecatelji Karate kluba Međugorje osvojili us dvije srebrne i tri brončane medalje.

Ivan Niko Prusina i Ante Josip Smoljan na Eurocupu Istria 2021 osvojili su srebrne medalje, dok su Sara Raspudić, Andrej Kvesić i Dragan Soldo nastupe u Poreču završili osvojivši brončane medalje.

Turnir u Poreču jedan je od tri izborna turnira za nastup na Europskom prvenstvu, koje će se u veljači održati u Češkoj, a najnovije uspjehe svojih natjecatelje KK Međugorje istaknuo je u priopćenju.

– Ovim nastupom Ivan Niko Prusina se progurao među favorite za odlazak na Europsko prvenstvo! Čestitamo našim natjecateljima i idemo još jače – poručili su iz KK Međugorje.