Željko Pervan i Barbara Grgić sve bliže plasmanu za odlazak na Europsko prvenstvo

Proteklog vikenda karataši Karate kluba Brotnjo Hercegovina nastupili su u na natjecanjima u Poreču i Mostaru.

U Poreču je održano međunarodno natjecanje EuroCup na kojemu su nastupila 84 kluba s 557 natjecatelja iz 6 država. To je ujedno drugo izborno natjecanje za odlazak na Europsko prvenstvo u Prag 2022.

U kategoriji kadeta -52kg Željko Pervan osvojio je zlato, a u kategoriji mlađih seniorki -68kg Barbara Grgić je osvojila broncu. Ove medalje približile su ih plasmanu za odlazak na Europsko prvenstvo.

U isto vrijeme u Mostaru je održan 4. Mostar Open u organizaciji KK Bjelopoljac.
Nastupilo je 40 klubova s 411 natjecatelja iz 6 država. Ekipa Karate kluba Brotnjo Hercegovina je osvojila 7 zlatih, 5 srebrnih i 7 brončanih medalja.