Patricija Prga i Andrija Vasilj prvaci Hrvatske u karateu

Dvodnevno Prvenstvo Hrvatske u karateu za kadete, juniore i U21 održano je proteklog vikenda u Zagrebu. Na prvenstvu su nastupila 394 natjecatelja iz 66 klubova, a članovi KK Briotnjo – Hercegovina osvojili su dvije zlatne medalje, jednu srebrnu i pet brončanih medalja.

Naslove prvaka Hrvatske osvojili su Patricija Prga u kategoriji za mlađe seniorke do 55 kg i Andrija Vasilj u kategoriji za juniore do 68 kg.

Dane Juričić osvojio je srebrnu medalju, dok su brončane osvojili Patricija Prga, Željko Pervan, Oliver Čule, Stela Bulić i Martin Mandžo.

– Oliver Čule, ml. senior +84kg – bronca;
– Stela Bulić kadetkinje -47kg – bronca.
– Martin Mandžo, kadeti +70kg – bronca.

– Čestitke ekipi koja je u ukupnom plasmanu zauzela 5. mjesto u konkurenciji 66 klubova Hrvatske. Ovim putem se zahvaljujemo Općini Čitluk i Sportskom savezu Brotnja na pomoći u radu kluba – poručili su iz KK Brotnjo-Hercegovina