Juniori Međugorja viceprvaci Herceg-Bosne

U Ljubuškom je protekli vikend odigrano Juniorsko rukometno prvenstvo Herceg-Bosne. U iiznimno jakoj konkurenciji, naši rukometaši su osvojili srebrnu medalju.

U prvoj polufinalnoj utakmici ekipa HRK “Međugorje” je bez većih problema pobijedila HRK “Široki” rezultatom 34:27, poluvrijeme 19:10. U drugoj polufinalnoj utakmici očekivano HRK “Izviđač Mi Grupa” savladao je visoko HRK”Delminium” rezultatom 56:16, poluvrijeme 29:8.

U finalnoj utakmici susreli su se domaćin HRK ”Izviđač Mi Grupa” i HRK ”Međugorje”. Izvrsnu igru iz polufinalne utakmice rukometaši Izviđača nastavili su i u finalu, a konačan rezultat od 53:24, poluvrijeme 26:12 za ekipu Izviđača govori o demostraciji sile na ovom turniru mladih “Skauta”.

Najbolji strijelac turnira je Franjo Slišković iz HRK ”Široki”, najboljim igračem proglašen je Boris Miletić iz HRK ”Međugorje”, a najbolji vratar je Marinko Ševo iz HRK ”Izviđač”.