Karatisti Brotnja nastupili u Karlovcu

U subotu je u održan 8. Karlovac open, tradicionalni karate turnir na kome je nastupilo oko 450 natjecatelja. Nastupilo je i šest članova karate kluba Brotnjo koji su ostvarili odličan rezultat osvojivši šest medalja, tri zlatne, dvije srebrene i jednu brončanu. Čak dvije zlatne medalje osvojila je Petra Grgić (ml. kadetkinje -55 i učenice +40), dok je zlatnu medalju u kategoriji ml. učenice -40 osvojila Katarina Sušac. U premijernom nastupu za k.k. Brotnjo Anamarija Tomi osvojila je srebrenu medalju u kategoriji kadetkinje -47, a isti rezultat ostvarila je i Vilma Krasić u kategoriji ml. kadetkinje +55. Odličan nastup imao je i Deni Šarac koji je nakon dvije uvodne pobjede u polufinalu tjesno poražen nakon sudačkog izglasavanja. U borbi za treće mjesto Deni ponovno sigurno pobjeđuje te na taj način osvaja brončanu medalju. Iva Soldo poražena je u borbi za treće mjesto, takođe sudačkom odlukom. Karate klub Brotnjo sljedeću subotu nastupa na Kaštela kupu, natjecanju kojim će završiti natjecateljska 2011. godina.