Karatisti Hercegovine i Širokog Brijega nastupili na memorijalnom turniru u Slavonskom Brodu

Jučer je u Slavonskom Brodu održan istoimeni 19. Memorijalni karate kup na kojemu je nastupilo preko 520 natjecatelja iz BiH, Slovačke, Srbije i Hrvatske. Zapažen rezultat imali su i članovi Karate kluba Hercegovina i Široki Brijeg koji su osvojili 4 medalje. Ivan Sabljić osvojio je drugo mjesto u kategoriji mlađih kadeta -48 kg, Anđela Prusina osvojila je 2. mjesto u katagoriji kadetkinja +54 kg, dok su u kategoriji kadeta Ivan Kvesić i Marin Slišković osvojili 3. mjesta.

Ivan Martinac u kategoriji -68 kg osvojio je drugo mjesto. Trener Danijel Vučić, koji je ujedno pratio ekipu na ovom natjecanju, iznimno je zadovoljan nastupom svojih natjecatelja.