Marin Čilić lakoćom preko Musettija do osmine finala u Miamiju

Lorenzo Musetti briljirao je prije desetak dana u Acapulcu gdje je redom svladao Diega SchwartzmanaFrancesa Tiafoea i Grigora Dimitrova te iz kvalifikacija došao do polufinala.

Ovdje je ipak upisao poraz protiv Marina Čilića koji je odradio dobar meč i stigao do vrijedne pobjede.

Čilić je za pobjedu potrošio svega 75 minuta, svoj servis je čvrto držao i imao je tek jedan krizni servis gem u cijelom meču.

Dogodilo se to u petom gemu prvog seta gdje je Musetti došao do 15:40, ali Marin se izvukao i odmah nakon toga uzeo servis protivniku te mirno dovršio posao u prvom setu.

U drugom setu obojica su bili uvjerljivi na svom početnom udarcu sve do 4:4 kada Čilić dolazi do 0:40. Realizirao je drugu break loptu i dobio servis za meč gdje je dovršio posao.

Čilić je tako izborio prolaz u osminu finala gdje će igrati protiv Martona Fuicsovicsa ili Andreja Rubljova.