Međugorje svladalo Kamešnicu

Nogometni klub Međugorje u 3. kolu Druge lige FBiH – skupina Jug svladao je na domaćem terenu NK Kamešnica rezultatom 5:3. Do druge pobjede u ovogodišnjoj ligi Međugorje je došlo zahvaljujući boljoj igri u drugom poluvremenu, u kojem je domaća momčad nadoknadila dva pogotka zaostatka i došla do pobjede.

Današnja utakmica na terenu Sport centra Međugorje počela je jako loše za NK Međugorje jer je gostujuća momčad nakon sedam minuta igre vodila 0:2 pogocima Pave Čeke i Ivana Petrovića. Zaostatak Međugorja u 20. minuti smanjio je Mirza Džumhur, no Petrović je u 36. minuti postigao drugi pogodak i Kamešnica je otišla na odmor s prednošću 1:3.

U drugom poluvremenu Međugorje je promijenilo sliku na terenu u potpunosti i došlo do pobjede. Petar Milićević (48′) i Branimir Planinić (55′) pogađali su mrežu gostiju za izjednačenje, a pobjedu Međugorja s dva pogotka potvrdio je Marino Sabljić (59′ i 79′).