MNK Brotnjo – MNK Mostar SG 6:4

U okviru 12. kola Prve lige malog nogometa FBiH igrači MNK Brotnjo na domaćem su parketu svladali MNK Mostar SG 6:4. Trostruki strijelac u novom slavlju Brotnja bio je Kristijan Pantić, Marin Šunjić je postigao dva a Vedran Marić jedan pogodak.

Nakon više od polovine prvog poluvremena bez golova Matej Čilić i Vedran Marić su odigrali brzu kontru koju je Marić završio pogotkom za 1:0 u 13. minuti. Samo minutu kasnije Šunjić je preciznim udarcem postavio konačni rezultat prvog poluvremena (2:0), a na samom otvaranju drugog Pantić je povisio na 3:0.

Ubrzo nakon Pantićevog pogotka gosti su preko Adnana Fejzića smanjili na 3:1. Novo vodstvo od tri gola razlike Brotnjo je ponovno imalo u 34. minuti zahvaljujući novom pogotku Kristijana Pantića, poslije kojega je Mostar SG uspio zaostatak smanjiti na 4:3. Prvo je Muratović smanjio na 4:2, a ubrzo nakon toga Mostarci su zaigrali s golmanom-igračem.

Isprava im se to isplatilo jer je u 38. Fejzić pogodio za 4:3, ali već nakon nekoliko napada igru bez vratara gostiju kaznio je Pantić koji sa svoje polovine terena postiže pogodak za svoj hat-trick.

U posljednje dvije minute utakmice obje ekipe su postigle po pogodak. Prvo je Avdić smanjio na 5:4, a iz kaznenog udarca Šunjić postavlja konačnih 6:4. Budući da su i Brotnjo i Mostar SG skupili više akumuliranih prekršaja nego što je to dozvoljeno i gosti su imali kazneni udarac, ali kapetan gostiju Crnalić je loptu poslao pored Galićevog gola.

MNK Brotnjo: Galić, Soldo, Šunjić, Čilić, Pantić, Pavlović, Marić, Bošković, Biloš, Jerković, Vlaho, Dujmović. Trener: Mario Prskalo.

MNK Mostar SG: Stranjak, Mršo, Memić, Husnić, Crnalić, Fejzić, Avdić, Muratović, Cerovina, Salčin, Suković. Trener: Dževad Habibija.