Sjajno izdanje nogometašica ŽNK Brotnjo

Nogometašice ŽNK Brotnjo ostvarile su danas jako uvjerljivu pobjedu. Čitlučanke su u 16. kolu Prve ženske nogometne lige FBiH na domaćem terenu s visokih 8:0 pobijedile ŽNK Mladost iz Nević Polja.

Hat-trick za domaću momčad postigla je Nikolina Soldo, dva pogotka pridodala je Marija Doko, dok su po jedan pogodak postigle Anđela Kolobarić, Nika Miletić i Iva Grubeša.

Soldo je Brotnjo dovela u vodstvo u 2. minuti, na 2:0 u 34. minuti povisila je Doko, a do kraja prvog poluvremena Kolobarić je postigla pogodak za 3:0 (39. minuti).

S dva pogotka u nastavku (52. i 56. minuti) Soldo je kompletirala hat-trick, nakon čega je Miletić lijepo iz slobodnog udarca pogodila mrežu Mladosti za 6:0. Desetak minuta prije kraja Doko je postigla pogodak za 7:0, a u završnici utakmice u strijelce se upisala i Grubeša.

Današnja pobjeda drugo je uvjerljivo slavlje u nizu ŽNK Brotnjo jer su nogometašice trenera Marka Grgića u prošlom kolu pobijedile Respekt na gostovanju u Sarajevu 6:1.