Nakon remija Brotnja u Uskoplju Troglav povećao prednost

Nakon jučerašnjeg remija u Uskoplju šanse Brotnja za osvajanje titule prvaka i plasman u viši rang natjecanja svedene su na minimum. Čitlučani su u Uskoplju sa Slogom odigrali neodlučeno 1:1, dok je pak Troglav u Livnu pobijedio Kamešnicu 3:1 i dva kola prije kraja natjecanja u Drugoj ligi FBiH – skupina Jug povećao prednost pred Brotnjom na pet bodova. Šestoplasirana Sloga na domaćem je terenu povela u 10. minuti, a bod Brotnju pogotkom u 82. minuti susreta osigurao je Josip Miloš. Pred nogometašima Brotnja još su dva kola do kraja prvenstva, u nedjelju na Barama gostuju Grude a u posljednjem kolu Brotnjo gostuje u Stocu, no prema svemu sudeći Brotnjo će plasman u viši rang natjecanja morati tražiti u sljedećoj sezoni.