Nogometašice ŽNK Brotnjo završile prvi dio sezone

Nogometašice ŽNK Brotnjo na Gradskom stadionu Bare jučer su odigrale utakmicu 10. kola Prve ženske nogometne lige FBiH. Protivnice Čitlučankama bile su nogometašice ŽFK Sarajevo, a utakmica je završila remijem 1:1.

Minela Džaferović dovela je gošće u vodstvo u 12. minuti utakmice, dok je izjednačujući pogodak u 48. minuti postigla Klaudija Barbarić.

U prvom dijelu sezone nogometašice trenera Marka Grgića odigrale su deset utakmica. U četiri utakmice slavile su pobjedu, ovaj remi prvi im je u dosadašnjem dijelu sezone, a u pet utakmica zabilježile su poraze te će u proljetni dio prvenstva krenuti s 13 osvojenih bodova.

Mladu ekipu ŽNK Brotnjo u studenom očekuju međunarodni turniri u futsalu. ŽNK Brotnjo ponovno će biti i domaćin ovakvog turnira jer će se Ladies open Brotnjo ponovno održati u dvorani.

ŽNK Brotnjo: Dugandžić, K. Barbarić, S. Barbarić (od 45. Ćorić), Milićević, Pervan (od 45. Soldo), M. Barbarić, Lesko (od 45. Ćemeraš), Miletić (od 81. Bevanda), Primorac (od 73. Mandžo), Doko, Grubeša (od 55. Vlaho).

ŽFK Sarajevo: Radonja, Huseinović, Šukalo, Lisica (od 79. Jamak), Bećirović, Ružić, Džaferović, Musić, Korjenić, Efendić 8od 87. Šehić), Cocalić.