Nova pobjeda Tajfuna

U susretu posljednoplasiranih ekipa Lige Telemach za ostanak je Tajfun pobijedio Slovana, tako da ima 2 kola prije kraja pobjedu više od ekipe iz Ljubljane. Slovan je tako najbliži ispadanju iz elitnog društva slovenske lige što mu se još nikada nije dogodilo. U pobjedi svoje momčadi Mladen Primorac je sudjelovao s deset pogodaka, šest skokova i tri blokade.

Do pobjede su Šentjurčani došli u zadnjoj četvrtini. Serijom 13:0 su brzo došli do vodstva, kojeg su obranili do kraja utakmice, iako su gosti stalno prijetili i pokušavali preokrenuti rezultat.

Minutu prije kraja Slovan dolazi na minus 3, ali Veličković i Primorac se nisu dali omesti na liniji za slobodna bacanja, i potvrdjuju zlata vrijednu pobjedu.