Novi poraz Planinćevog Efesa

Iako su domaćini dominirali prvih 20 minuta te uknjižili prednost od 14 poena razlike te je domaće gledateljstvo živjelo u nadi da će njihova momčad stići do svoje pete ovosezonske euroligaške pobjede. No, gosti iz Bamberga su posebice sjajnom posljednjom dionicom preokrenuli utakmicu te slavili na kraju i s uvjerljivih 89:78.

Šaroliku gostujuću listu strijelaca je predvodio Jamar Smith s 18 poena (6/10), Anton Gavel i D’Or Fisher su dodali po 13 ubačaja. Domaći sastav su predvodili Kostas Vasilieadis (5/9) s 18 te Scotty Hopson sa 17 poena (8/12) i sedam skokova. Zoran Planinić je za 16 minuta provedenih na parketu upisao pet poena (2/3) uz šest asistencija, dok Stanko Barać nije konkurirao za sastav.