Odličan karate vikend za članove KK Brotnjo-Hercegovina

Karatašice i karataši KK Brotnjo-Hercegovina proteklog vikenda nastupili su u Osijeku na Kupu Osijeka, izbornom natjecanju za Europsko prvenstvo u Gruziji i završnom kolu Lige Dalmacije u Šibeniku.

Na natjecanju u Osijeku nastupilo je 556 natjecatelja iz 61 kluba, a na spomenutom natjecanju David Paponja, Patricija Prga i Jure Puce osvojili su prva mjesta, dok je Željko Pervan osvojio treće mjesto.

Osvojivši 17 zlatnih, 8 srebrnih i 12 brončanih odličja članovi KK Brotnjo-Hercegovina završili su nastup na ovogodišnjoj karate Ligi Dalmacije. Tijekom cijele sezone broćanski karatisti imali su odlične rezultate, što potvrđuje 16 ukupnih pobjednika lige u 2023. godini.