Pobjeda Brotnja protiv Salinesa

MNK Brotnjo ostvario je večeras u Čitluku prvu pobjedu u novoj sezoni Premijer futsal lige BiH pobijedivši FC Salines 5:4.

Antonio Kvesić i Vinko Palac bili su strijelci za Brotnjo u prvom poluvremenu, dok su Amar Šišić i Sulejman Salkić bili strijelci za Salines. Domaća momčad tri je puta u prvom poluvremenu pogađala okvir gola pa se činilo kako će momčadi Kristijana Vučića nedostajati malo sreće za trijumf, ali Brotnjo je u uzbudljivom drugom poluvremenu izborilo pobjedu.

U 23. minuti Luka Pehar postigao je pogodak za 3:2, drugim pogotkom na utakmici Šišić je Salinesu donio izjednačenje, a do novog vodstva momčad Brotnja stigla je pogocima Silvija Dujmovića i ponovno Luke Pehara.

Pred kraj utakmice poraz Slainesa ublažio je Vedad Salčin postigavši pogodak za konačnih MNK Brotnjo – FC Salines 5:4.

Nakon što su suci označili kraj utakmice, igrači MNK Brotnjo proslavili su pobjedu sa svojim navijačima.