Pobjeda nogometaša Brotnja

Danas su nogometaši Brotnja u okviru 13.kola Druge lige -jug pred oko 200- tinjak gledatelja odigrali vrlo dobru utakmicu s trećeplasiranom ekipom HNK „Sloga” iz Uskoplja/G.Vakuf te slavili 2:0. Prvo poluvrijeme je završeno bez zgoditaka. Početkom drugog poluvremena u 48 minuti akcija polazi od Rozića, koji loptu upućuje na lijevo krilo Sesaru, a koji daje nisku loptu u protivnički prostor, na koju ulijeće Boris Pehar i posprema je u mrežu gostiju za 1:0 Brotnja. Drugi gol u 71. minuti utakmice postiže napadač Benjamin Vladić, veoma lijepim zgoditkom iz okreta, gdje lopta udara od vratnicu i ponovno završava u mreži gostujućeg vratara.

Svojom čvrstom igrom gosti su opravdano pokazali da se nalaze u vrhu tablice. HNK Brotnjo Čitluk sljedeće kolo gostuje u Grudama.