Primorac se plasirao u Ligu za prvaka

Košarkaši Rogaške ostvarili su jedanaestu pobjedu u sezoni i kolo prije kraja regularnog dijela prvenstva osigurali Ligu za prvaka. Odličnu utaimicu odigrao je naš Mladen Primorac koji je u pobjedi sudjelovao s devet pogodaka, pet skokova I tri blockade. Domaći su morali pobijediti dok su gosti vec osigurali doigravanje pa su neopterećeni na početku utakmice poveli 14:5.

Trener Rogaške je pokusavao promijeniti ritam ali bez uspjeha, pa su gosti već sredinom druge četvrtine imali najveću prednost na utakmici 40:24.

U drugom poluvremenu Rogaška se ipak budi i nošena sjajnin navijanjem uspijeva povesti minutu prije kraja. Prava drama se dogodila se u zadnjih 40 sekundi u kojima su domaći ipak mirnije ruke pa je veliko slavlje moglo početi na parketu i na tribinama.