Prva ovosezonska pobjeda HRK Međugorje

HRK Međugorje u 8. kolu Prve lige FBiH – skupina Jug za rukometaše pobijedio je sinoć u Čitluku RK Kiseljak i došao do prve ovosezonske pobjede. Sinoćnja utakmica u Čitluku bila je ogled dvije momčadi bez pobjede, a Međugorje se pokazalo kao kvalitetnija momčad i slavilo 32:24.

Nakon prvog poluvremena Međugorje je imalo četiri pogotka prednosti, dok je u drugom poluvremenu došlo do uvjerljive pobjede. Domaću momčad s deset postignutih pogodaka predvodio je Matej Kolobarić, Gabrijel Šunjić bio je također raspoložen te je postigao osam pogodaka, a osam pogodaka u redovima Kiseljaka postigao je Boris Bošnjak.

U prethodnom kolu HRK Međugorje osvojilo je bod na gostovanju u Livnu, a pobjeda nad Kiseljakom prvo je slavlje u novoj sezoni za Međugorje.

HRK Međugorje: Šunjić 8, Pervan 3, Knezović, Barbarić 2, Nikolić 4, Kolobarić 10, Ćorić, Bevanda, P. Pehar, Petrović, Ostojić 3, Sušac, Z. Pehar 1, Ćorić, Ilić, Grbeša 1.

RK Kiseljak: Duraković, Kesić, Komšić 4, Ababović 1, Bošnjak 8, M. Jelonjić 1, J. Jelonjić, Klarić 3, Jurišić 3, Pecirep 1, Kubiček, Mehanović 3.