Šarić i Zubac sudjelovali u pobjedama, Clippersi velikom serijom do preokreta

Niti Ivica Zubac, niti Dario Šarić nisu imali neki veliki napadački učinak u noćašnjim dvobojima, ali obojica su pružili doprinos u pobjedama svojih momčadi.

Šarić je s Thunderom slavio kod kuće protiv Utah Jazza sa 129:119 dok je Zubac s Clippersima, uz veliki preokret u zadnjoj dionici, odnio pobjedu protiv Memphisa 135:129.

Thunder je dočekao povratak Shaija Gilgeous-Alexandera koji je propustio posljednjih pet utakmica, ali se oporavio i odmah pokazao koliko je nedostajao svojoj momčadi.

Dario Šarić je odigrao 14 minuta i ubacio osam poena (2/3 za dva, 1/2 za tri, 1/2 slobodna) uz tri skoka, bolji učinak s klupe imao je tek Ousmane Dieng s 12 poena.

Najbolji kod Thundera bili su Gilgeous-Alexander s 38 poena i sedam skokova, Jalen Williams s 32 poena, pet skokova i pet asistencija te Josh Giddey s 24 poena, devet skokova i devet asistencija.

Kod Jazza Jordan Clarkson ubacio je 18 poena uz 12 asistencija, po 17 poena dodali su Walker Kessler (deset skokova, pet blokada) i Kris Dunn, a Kelly Olynyk dodao je 15 poena uz deset skokova i pet asistencija.

Clippersi su u susretu prepunom uspona i padova upisali pobjedu protiv Memphisa 135:129. Grizzliesi su bili bez Ja Moranta koji je pod istragom i suspenzijom, ali su se borili i stvorili probleme domaćinu.

LA je u konačnici slavio uz sjajnu četvrtu četvrtinu koju je dobio s visokih 38:17.

Ivica Zubac je za 18 minuta upisao šest poena (3/5 za dva) uz devet skokova, dvije asistencije i dvije blokade.

Paul George ubacio je 42 poena uz 11 skokova, a Kawhi Leonard dodao je 34 poena uz deset skokova. Kod gostiju Desmond Bane ubacio je 30 poena uz šest asistencija, Tyus Jones dodao je 25 poena, 12 asistencija i pet osvojenih lopti dok je Jaren Jackson dodao 24 poena uz pet skokova.