Sloga porazila Međugorje na otvaranju nove sezone

Ova sezona Prve lige Jug za rukometaše započela je ovog vikenda. Utakmicu prvog kolu u Čitluku odigrali su HRK Međugorje i RK Sloga (GV/U), a u novu sezonu bolje su ušli gosti. Sloga je na kraju utakmice slavila 32:26.

Već sredinom prvog poluvremena igrači Sloge imali su prednost od pet pogodaka, a s istom prednošću otišli su i na poluvrijeme (7:12). Dobru igru iz prvog poluvremena gosti su ponovili i u nastavku pa su u nekim trenutcima utakmice imali i po osam pogodaka prednosti. Takva prednost za domaće rukometaše bila je nedostižna do kraja utakmice, posebice jer je vratar Sloge Alena Čabera sinoć branio odlično, no rukometaši Međugorja ipak su uspjeli ublažiti poraz na konačnih HRK Međugorje – RK Sloga (GV/U) 26:32.

HRK Međugorje: Pavlović 1, Dodig 10, Ostojić 2, Dugandžić 1, M. Marinčić, B. Miletić 4, Pehar 4, Barbarić 2, T. Miletić 1.