Služnju pobjeda bila na dohvat ruke, plavi propustili odličnu priliku

Sinoć je na malonogometnom teren SC Blizanci nastavljeno natjecanje u Malonogometnoj Ligi MZ općine Čitluk „Brotnjo 2013″, točnije odigrana su dva posljednja susreta trećeg kola. Prije utakmica skupine „D” Malonogometne lige MZ svoju utakmicu također su odigrali veterani Blatnice i veterani iz Blizanaca i Tepčića.

U srazu veterana u okviru prvog kola Lige veterana boljim su se pokazali veterani Blatnice, koji su na kraju pobijedili UMZ Blizanci/Tepčići 4:3, a nakon uzbudljive utakmice veterana uzbuđenja nije manjkalo ni u nastavku programa.

Utakmicu između Donjih Hamzića i Dobrog Sela Hamzićani su otvorili odlično, uspjeli povesti već u 5. minuti preko Pere Radišića, ali slavlje Hamzićana minutu prije kraja pokvario je Ivan Brkić. I prije izjednačujućeg pogotka obje ekipe su imele izgledne prilike za postizanje pogotka a samo malo ranije Donji Hamzići su propustili realizirati najstrožu kaznu nakon šestog akumuliranog faula Dobrog Sela, tako da se ponovno potvrdilo nepisano nogometno pravilo da ekipa koja ne realizira svoje prigode na kraju bude kažnjena.

Donji Hamzići i Dobro Selo podijelili su bodove odigravši 1:1, a bez pobjednika je završio i ogled Gradnića i Služnja. Gradnićani su prvom poluvremenu poveli 2:0 nakon čega su igrači Služnja u nastavku uspjeli poravnati na 2:2. Slobodno se može kazati kako je Služnj bili bliže pobjedi, no u finišu utakmice u dva navrata igrači Služnja nisu uspjeli realizirati najstrožu kaznu pa je utakmica završila 2:2.

Veterani prvo kolo skupina “B”

Blatnica – Blizanci/Tepčići 4:3

0:1 Ivan Kordić 10′, 0:2 Željko Miloš 9′, 1:2 Mario Bevanda 10′, 2:2 Dario Gagro 21′, 3:2 Dario Gagro 31′, 3:3 Nikica Vidić 33′, 4:3 Dario Gagro 40′.

MNL MZ općine Čitluk „Brotnjo 2013″ 3. kolo skupina „D”

Donji Hamzići – Dobro Selo 1:1

1:0 Pero Radišić 5′, 1:1 Ivan Brkić 39′.

Gradnići – Služanj 2:2

1:0 Marin Prskalo 15′, 2:0 Goran Prskalo 20′, 2:1 Petar Marković 22′, 2:2 Toni Turudić 29′.