Tri medalje na Croatia Openu za karatiste Hercegovine

Protekli vikend u Rijeci održano je međunarodno otvoreno prvenstvo Hrvatske “Croatia Open 2014.”, a to je ujedno jedno od najjačih natjecanja u regiji. Na natjecanju je nastupilo oko 1200 natjecatelja iz 158 klubova iz 21 države. Na prvenstvu su također nastupili i članovi našeg Karate kluba Hercegovina u užem sastavu. Srebrene medalje su osvojili Zoran Zovko u konkurenciji juniora -76kg i Irena Prga u konkurenciji juniorki -59kg, dok je Jelena Zovko u konkurenciji mlađih seniorki -61kg osvojila brončanu medalju.

Na turniru su nastupili još Mario Prga, Kristina Zovko, Nikola Musa i Mario Sabljić. Kristina je izgubila u borbi za treće mjesto, Mario S.u drugom kolu, a Nikola i Mario P. su zaustavljeni u prvom kolu – priopćeno je iz Karate kluba Hercegovina.