Uspješan nastup karatista Hercegovine u Crnoj Gori

Proteklog vikenda u Baru (Crna Gora) održano je karate natjecanje ‘Trofej Bara 2012’ na kojemu je nastupilo 670 natjecatelja iz BiH, Hrvatske, Makedonije i Crne Gore. Uspješan nastup imali su članovi karate kluba Hercegovina koji su osvojili tri medalje. Ivan Martinac osvojio je 2. mjesto – juniori -68kg, Nikola Musa 3. mjesto – kadeti -52 kg i Mario Sabljić 3. mjesto – kadeti -52 kg. Osim pojedinačnog dijela članovi kluba su nastupili i u ekipnom dijelu u konkurenciji juniora koju su činili : Ivan Martinac K.K.Hercegovina, Anđelo Kvesić i Ivan Kvesić K.K.Široki Brijeg, Ante Mucić K.K.Klobuk, gdje su uspjeli u prvom kolu svladati ekipu Podgorice 2:0, u drugom kolu ekipu Beogradskog karate Saveza 2:0, te u finalu domaćine ekipu K.K.Bar 2:0, koju su činili reprezentativci Crne Gore i time uzeli zasluženo 1. mjesto.