Uspješan početak sezone na otvorenom za članove AK Brotnjo

Proteklog vikenda članovi AK Brotnjo nastupili su na dva natjecanja. Prvo je u subotu 27. travbja u Splitu održan tradicionalni međunarodni Uskršnji atletski miting, odakle u Čitluk stiže 7 medalja.

Najuspješniji su bili brat i sestra Luka i Anna Ćurković koji su osvojili prva mjesta u skoku u Dalj u kategoriji seniora.

Nika Kordić na 800m seniorke.

U nedjelju 28.04. mlađi članovi nastupili su na Državnom prvenstvu BiH za Pionire i Pionirke koje se održalo u Tuzlu organizacijom atletskog kluba Sloboda-Tehnigrad.

Najuspješnija je bila Josipa Marić koja je osvojila 3 mjesto i novu državnu medalju u disciplini Vortex.

“Nedostajalo je i malo sportske sreće gdje smo osvojili još i 3 četvrta mjesta. Ovim natjecanjima naši članovi uspješno su započeli sezonu na otvorenome” – priopćeno je iz AK Brotnjo.