Više nego uspješan nastavak sezone za Kozinu, Ćurkovića i Ivanković

Počeo je nastavak atletske sezone na otvorenom. Prvo po rasporedu bilo je pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i seniorke U23 koje se održala 04. i 05. rujna u Karlovcu u organizaciji AK Karlovac, gdje je nastupilo 30 atletskih klubova.

Na ovome natjecanju nastupili su i članovi Atletskog kluba Brotnjo gdje su ostvarili odlične retultate.

Najuspješniji je bio Filip Kozina koji je tituli seniorskoga prvaka dodao i titulu mlađe seniorskog prvaka Hrvatske u disciplini troskok (14.95m).

Luka Ćurković osvojio je dva druga mjesta i to u skoku u Dalj sa novim osobnim rekordom od 7.36m i u Troskoku 13.96m. Na 200m bio je 5 sa također novim osobnim od 22″68.

Luka je odličnim rezultatima u ovoj sezoni dobio poziv za nastum na međunarodnom atletskom mitingu 71. Memorijalu Boris Hanžeković koje će se održati 13. i 14. rujna 2021. godine u Zagrebu.

Paralelno sa ovim natjecanjem 05. rujna u Mariboru, Slovenija, održan je međunarodni atletski miting gdje je nastupila Marija Ivanković. Na dosta jakom mitingu Marija je pobjedila u disciplini troskok (12.91m).