Završen 8. Međunarodni košarkaški turnir „Monte Zott 2021“

Finalnim utakmicama u kadetskoj konkurenciji i konkurenciji mlađih kadeta večeras je u Čitluku završen 8. Međunarodni košarkaški turnir „Monte Zott 2021“.

U protekla dva dana momčadi iz BiH, Hrvatske i Crne Gore natjecale su se na turniru koji je organizirao Hrvatski košarkaški klub Brotnjo, a najboljim su se pokazale momčadi HKK Posušje (mlađi kadeti) i KK Sutjeska (kadeti).

HKK Posušje je u pretkadetskom finalu, nakon dva produžetka, pobijedio HKK Čapljina, dok je u ovom uzrastu treće mjesto osvojila momčad HKK Brotnjo pobijedivši HKK Zrinjski u utakmici za treće mjesto.

Kadetski turnir osvojila je momčad KK Sutjeska iz Nikšića, a za slavlje na turniru Sutjeska je u finalu pobijedila HKK Brotnjo. KK Zara iz Zadra u utakmici za treće mjesto 8. Međunarodnog košarkaškog turnira „Monte Zott 2021.“ pobijedio je HKK Široki.

Pehare, medalje i priznanja najboljim pojedincima uručili su Mladen Primorac i Domagoj Pinjuh.