ŽHKK Brotnjo 94 – ŽKK Livno 73:12

Seniorsko prvenstvo Herceg – Bosne za košarkašice nastavljeno je ovog vikenda utakmicama 7. kola. U prvom nastupu nakon pauze košarkašice Brotnja 94 na domaćem su parketu uvjerljivo nadigrale ekipu Livna rezultatom 73:12 (10:5, 22:1, 24:6, 17:0). Kolika je trenutna razlika između košarkašica Brotnja i Livna najbolje pokazuje činjenica da su gošće iz Livna drugu četvrtinu završile postigavši svega jedan poen, a ni to nije bilo najgore jer su posljednju četvrtinu košarkašice Livna završile bez postignutog poena.

S druge strane igračice Brotnja 94 upisale su sedmu pojedu u sezoni i nastavile niz bez poraza, a najefikasnija u redovima pobjednica bila je Marijana Barbarić s 15 postignutih poena, Kordić je dodala 12 i to su dvije igračice koje su utakmicu završile s dvoznamenkastim brojem poena.

Brotnjo 94: Kordić 12, Marija Barbaric, Musa 5, Čarapina 8, M. Gakić 4, Marijana Barbarić 15, Bulić 8, A. Gakić 6, Krasić 9, Filipović, Šego 6. Trener: Damir Jerkić.