Zubac dobar u porazu Clippersa od Pacersa

Los Angeles Clippersi upisali su domaći poraz od Sacramento Kingsa sa 123:107 u susretu u kojem nisu imali na raspolaganju Paula Georgea. Oslabljeni Clippersi u drugoj dionici prepustili su kontrolu Kingsima koji su u nastavku susreta dominirali.

Posebno dobru utakmicu odigrali su De’Aaron Fox s 33 poena i sedam asistencija te Harrison Barnes s 22 poena, ali i lider po broju triple-double učinaka u ovoj sezoni, Domantas Sabonis koji je imao 17 poena, 15 skokova i 12 asistencija.

Kod Clippersa Norman Powell ubacio je 21 poen, a po 20 su dodali Kawhi Leonard (osam skokova) i James Harden (osam asistencija). Ivica Zubac za 33 minute ubacio je 16 poena (8/9 za dva) uz šest skokova.

Doc Rivers vratio se u Philadelphiju, ovaj put na klupi Milwaukee Bucksa. S Bucksima je stigao do uvjerljive pobjede 119:98, nije na povratku dobio baš ugodan doček od strane domaćih navijača, ali njegova momčad vrlo brzo ih je smirila odličnom prvom četvrtinom. Nakon toga sve je bilo lakše za Buckse.

U pobjedi su ih predvodili Giannis Antetokounmpo s 30 poena, 13 skokova i devet asistencija, Damian Lillard s 24 poena i devet asistencija te Malik Beasley s 20 poena. Kod Sixersa Tyrese Maxey ubacio je 24 poena uz sedam asistencija, a De’Anthony Melton dodao je 16 poena.