Zubac opet sjajan usprkos porazu Clippersa

ako su Los Angeles Clippersi poraženi u produžetku protiv Cleveland Cavaliersa, opet je odličnu utakmicu odigrao Ivica Zubac. Hrvatski je centar završio s 24 poena i 14 skokova, osam poena i dva skoka manje od svojih učinaka karijere.

Ne samo to, Zubac je pri 106:103 za Cavalierse u regularnom dijelu pogodio važan koš za zaostatak od pola koša, a onda je Amir Coffey dodao jedno bacanje za produžetak. No, tamo Clippersi nisu zabili u prve dvije i pol minute i Cleveland dolazi do pobjede.

Zubac je ukupno na terenu bio 36 minuta i iz igre je gađao 10/15, a uhvatio je 14 skokova, od čega sedam u napadu. Dodao je tome četiri asistencije i dvije blokade.

No, jednaku štetu na drugom kraju parketa, u obrani mu je radio Evan Mobley s 30 poena, što je učinak karijere za novaka. Tako su gledatelji imali priliku vidjeti veliki dvoboj u reketu.