Zubac ostvario double-double

Sjajna partija Ivice Zupca za LA Clipperse kojima nasušno treba svaka pobjeda kako bi zadržali treće mjesto na Zapadu. Teška je to borba s Denverom koji je svladao Charlotte pa je i Clippersima trebalo slavlje nad Raptorsima, a igrači su u Tampi ispoštovali zadatak.

Clippersi su deklasirali Raptorse s čak 19 poena razlike, a već nakon prve četvrtine su imali osam razlike te su kontrolirali susret i suparniku nisu dozvolili niti jedan trenutak vodstva ili izjednačenog rezultata. Najveća prednost na utakmici bila je upravo i konačan rezultat jer je razlika do kraja samo rasla, ali ne previše do 115:96.

Clipperse je s 20 poena predvodio Kawhi Leonard koji je imao i sedam skokova te pet dodavanja, a iza njega je najbolji pojedinac bio Ivica Zubac. On je za 30 minuta šutirao iz igre 8/12 uz dva bacanja za sjajni double-double od 18 poena i deset skokova, ali i tri dodavanja.