Zubac solidan u pobjedi Clippersa, podijelio i nekoliko blokada

Pobjedu su upisali i Los Angeles Clippersi koji su u posljednjem susretu večeri bili bolji od Detroit Pistonsa rezultatom 126:112.

Pistonsi su se držali kroz prvo poluvrijeme koje je domaćin zaključio sa šest koševa viška (69:63). Međutim, treću je četvrtinu dobio s 37:16, imao i 31 poen prednosti, dok je Detorit do kraja samo ublažio poraz.

Montrezl Harrell s 23 poena te Lou Williams s 22 poena, pet skokova i pet asistencija predvodili su Clipperse. Ivica Zubac dodao je osam poena (4/5 za dva), pet skokova, jednu asistenciju i četiri blokade za 18 i pol minuta na terenu.

Bruce Brown s 15 poena i šest asistencija predvodio je Pistonse.

Ante Žižić nije nastupio u domaćem porazu svojih Cleveland Cavaliersa od Charlotte Hornetsa sa 109:106. Goste je do pobjede s 30 poena i šest skokova predvodio Terry Rozier. Najbolji je kod Clevelanda bio Colin Sexton s 21 poenom.