Tajfun nadomak pobjede protiv Krke

Košarkaši Tajfuna za koji igra naš Mladen Primorac poraženi su od aktualnog prvaka Krke 79:82. Najbolji u redovima domaćih bio je upravo Brotnjak Primorac koji je ubacio 20 pogodaka.

Tajfunovci su utakmicu s državnim prvakom Slovenije počeli odlično i u 12. minuti poveli s najvećih 27:18. Gosti su u prvo i jedino vodstvo došli pola minute prije kraja prvog poluvremena. U nastavku je Krka držala prednost između 6 i 9 poena prednosti. Šentjurčani su se u 36. minuti tricom Primorca približili na samo 75:77 ali je slijedila serija gostiju od 8 koševa i utakmica je riješena.

Unatoč porazu, igrači Tajfuna imaju se pravo nadati prolasku u polufinale u zadnje dvije utakmice. Za taj pothvat potrebne sui m pobjede protiv Helios u Domžalama i u zadnjem kolu na domaćem parketu protiv Maribor Messera.