Bodovi ostaju u Čitluku: MNK Brotnjo Premier SK rezultatom 3:2 nadigralo KMF Leotar iz Trebinja

MNK Brotnjo ‘Premier SK’ sinoć je ugostio je i slavio protiv KMF Leotar iz Trebinja u okviru 6. kola “Lige za prvaka”, rezultatom 3:2. Prvi zgoditak postignut je u 6. minuti, kad je prednost Brotnju donio Anto Galić. Prednost domaćih udvostručio je Marko Grgić u 17. minuti, a to je ujedno bio i konačan rezultat prvog poluvremena – piše portal 4plus1.ba. Drugo poluvrijeme odličnom igrom otvaraju gosti iz Trebinja i dolaze do potpunog rezultatskog povratka. Prvo je na 2:1 smanjio Ivan Šutalo u trećoj minuti nastavka, a na 2:2 je poravnao Ilija Subašić, tri minute kasnije.

Domaća ekipa vraćaju rezultatsku prednost u 31. minuti, kada mrežu Krnojelca trese Marin Suton što je bio i konačan rezultat ovog susreta.

U sljedećem kolu MNK Brotnjo ‘Premier SK’ na svom parketu dočekuje ekipu Zrinjskog, dok će Leotar ugostiti Seljaka. Prije ove utakmice, u 6. kolu “Lige za prvaka” odigrane su još dvije utakmice, Zrinjski i Mostar SG su podijelili bodove, dok je sarajevski Centar slavio u Livnu.

MNK BROTNJO ‘PREMIER SK’ – KMF LEOTAR 3:2 (2:0)

Strijelci: Grgić, Suton, A. Galić (Brotnjo), Šutalo, Subašić (Leotar)

MNK Brotnjo ‘Premier SK’: S. Galić, Šunjić, Livaja, Suton, Grgić, Andačić, Dujmović, Prusina, Pinjuh, A. Galić

KMF Leotar: Krnojelac, Šutalo, Sr. Andrić, Šaraba, Vico, Subašić, Vukoja, Vukanović, Pešić, Savić, Šešelj, Bokić