Brotnjo i Doboj podijelili bodove

MNK Brotnjo i FK Doboj podijelili su danas bodove odigravši 5:5. Zanimljiva utakmica 2. kola Premijer futsal lige BiH odigrana je u Čitluku, a publika je mogla uživati u napetoj utakmici, posebice u samoj završnici.

Domaća momčad rano je povela pogotkom Kristijana Pantića, no Doboj je pred kraj prvog poluvremena preokrenuo rezultat golovima Antonia Avgustinčića i Vladimira Džombića. Džombić je u nastavku prednost Doboja povisio na 1:3, dok je Vladan Lukuć u 30. minuti postigao pogodak za 1:4.

Tri minute kasnije zaostatak Brotnja smanjio je Ante Mušan, a u 38. minuti Vinko Prusina doveo je Brotnjo na samo pogodak zaostatka (3:4). Uslijedio je novi šok za domaću momčad koja je sve karte bacila na napad. Otvoreniju igru Brotnja kaznio je Vladimir Džombić, koji je minutu prije kraja kompletirao hat-trick (3:5).

Ipak, Brotnjo je u posljednjoj minuti uspjelo doći do boda nakon pogodaka Marina Šunjića i Ante Mušana.

MNK Brotnjo: Bevanda, Pantić, Mušan, Čećura, Miličević, Miloš, Marković, Prusina, T. Vučić, Raguž, K. Vučić, Šimić, Dujmović, Šunjić. Trener: Mirko Vrcan.

FK Doboj: Bogdanović, Lukić, Omerčić, Matić, Džombić, Bjelić, Bundevica, Jugović, Marić, Ivanagić, Mirković, Avgustinović. Trener: Radoslav Ristić.